vene eesti
banner
Erakorralised teated
12.01.2022

Tartu klienditeenindus koormatud!

Seoses Tartu uute korraldatud jäätmeveo piirkondade käivitamisega, on e-kirjade ja telefonikõnede maht tavapärasest suurem. E-kirjadele vastamise aeg on pikem. Samuti on raskendatud telefoniliinile pääsemine, kuna ootejärjekord on pikk. Vabandame tekkinud ebamugavuse pärast! Anname endast parima, et antud olukord kiirelt taastuks.
29.12.2021

Teenindamine talvistes tingimustes

Taaskord on saabunud imeilusad talveilmad. Nõnda on märkamatult prügikonteinerite ümber tekkinud lumekuhjad, juurdepääsuteed on jäätunud ja tihti on konteinerite kaantel lumekuhjad. Seetõttu palume Teid võtta natuke aega ja vahetult enne veopäeva puhastada nii konteinerid kui nende ümbruse, et nende tühjendamine kulgeks tõrgeteta. Üle tuleks vaadata ka lukud, mis aegajalt hooldust vajavad, et need ei oleks jäätunud.
Juhul kui konteiner on lumehanges või ligipääs libe, siis kahjuks ei ole võimalik teenust osutada.

Loodame Teie mõistvale suhtumisele ja heale koostööle!

Вновь наступила красочная снежная зима.
Напоминаем, что в день вывоза мусора от снега должны быть очищены не только сами контейнеры, но и крышка контейнера, а также подход к контейнеру, чтоб вывоз происходил беспрепятственно.
Если контейнер в сугробе или подход скользский, то вывоз не будет осуществлён.
Надеемся на Ваше понимание и сотрудничество!
18.10.2021

Klienditeendinduse külastamisest seoses Covid-19 viiruse levikuga

Seoses Covid-19 viiruse laieneva levikuga palume meie klienditeenindusi külastada vaid tungival vajadusel. Igapäevaste küsimuste puhul pöördumiseks kasutage palun telefoni ja e-kirja.
Külastades meie klienditeenindust siis palume siiski jälgida järgmiseid reegleid: tulles peab kandma maski ning teeninduses kohapeal viibimise aega tuleks piirata maksimaalselt kuni 15 minutit. Maskita kliente ei teenindata. Haigustunnustega on klienditeeninduse külastamine keelatud. 
Loodame mõistvale suhtumisele, et kõik püsiksid terved!

Viimased Uudised: