vene eesti
Kaasaegne jäätmekäitlus tähendab juba ammu märksa enamat kui lihtsalt prügivedu. Peamine rõhk on ressursisäästlikul käitumisel ning jäätmetele uue elu andmisel ehk taaskasutamisel. Prügi vajab sorteerimist, osa sellest on muutunud lausa kaubaks (näit. pakendid).
Moodsad tehnoloogiad lubavad taaskasutada järjest suuremat hulka jäätmeid, mille tulemusena väheneb keskkonna saastamine ja vajadus uute loodusvarade kasutusele võtmiseks. See on suur väljakutse nii meile kui ühiskonnale laiemalt. Muutume aina enam kompetentsikeskuseks, kus keskkonnateadliku kliendi soovide rahuldamiseks on vaja rakendada ülemaailmseid teadmisi, kogemusi ning kaasaegsete tehnoloogiate viimast sõna.
“  
Argo Luude,
AS Eesti Keskkonnateenused juhatuse esimees

 

Teenused Ärikliendile
Teenused Erakliendile
Jäätmejaamad
Teed ja tänavad
Korraldatud jäätmevedu

 

Klienditeendinduse külastamisest seoses Covid-19 viiruse levikuga

 
18.10.2021
 
 
 
 
Seoses Covid-19 viiruse laieneva levikuga palume meie klienditeenindusi külastada vaid tungival vajadusel. Igapäevaste küsimuste puhul pöördumiseks kasutage palun telefoni ja e-kirja.
Külastades meie klienditeenindust siis palume siiski jälgida järgmiseid reegleid: tulles peab kandma maski ning teeninduses kohapeal viibimise aega tuleks piirata maksimaalselt kuni 15 minutit. Maskita kliente ei teenindata. Haigustunnustega on klienditeeninduse külastamine keelatud. 
Loodame mõistvale suhtumisele, et kõik püsiksid terved!

 

Viimased Uudised: