vene eesti
 

Mis on BIG BAG kott?

Big-Bag kott on 1,0 m3 mahutavusega suur tugev plastkiud materjalist kokku ja lahti volditav sangadega kott, mis võimaldab tõsta raskuseid kuni 1250 kg. Big-Bag kotte on mugav kasutada nii ehitusprahi kui suuremõõtmeliste olmejäätmete, aga ka aia- ja pargijäätmete kogumiseks ning transportimiseks.
 

Millal on sobilik kasutada BIG BAG kotte?

Jäätmete kogumine Big-Bag kottidega on eelkõige sobilik klientidele, kes teostavad majapidamises koristus-, renoveerimis- või pisiremonttöid ja tekkivate jäätmete maht jääb alla 6m3. Samuti on Big-Bag kottide kasutamine sobilik juhul, kui puudub vaba ruum ja võimalus suure, raske ehitusprahi konteineri paigaldamiseks, mis võib takistada tänaval või krundil inimeste ja autode liikumist või kahjustada hoovil muru, teekatet või ääriskive. Big-Bag kott sobib hästi appi ka aeda puulehtede ja okste kogumiseks ning transportimiseks kevad- ja sügiskoristustööde ajal.
 

Kuidas saab tellida BIG BAG kotiga jäätmete vedu?

Tellimiseks tuleb helistada või tulla ise AS Eesti Keskkonnataanused klienditeenindusse, edastada tellimus, tasuda ettemaksuna ühekordselt kasutatava Big-Bag koti hind ja kooskõlastada koti üle andmine. Kokkuvolditud Big-Bag koti võib klienditeenindusest kohe kaasa saada või toimetatakse see lisatasu eest kulleriga kokkulepitud aadressile. Lisaks on võimalik Big-Bag koti tellimus edastada ka meie kodulehe kaudu.  Kui Big-Bag kott on täidetud jäätmetega, tuleb uuesti kontakteeruda AS Eesti Keskkonnateenused klienditeenindusega ning kooskõlastada äraveoaeg ja -aadress.
 

Miks eelistada BIG-BAG kotiga jäätmete kogumist?

Võrreldes suurte metallkonteineritega on jäätmete kogumine Big-Bag kotiga soodne, sest puudub konteineri paigaldamise ja teisaldamise tasu. Big-Bag kotiga jäätmete vedu on veelgi soodsam, kui tellida korraga mitu kotti. Big-Bag kott on kompaktne, võtab hoovil vähe ruumi ja selle teisaldamine kraanaga on lihtne ja kiire.

Vaata Big-Bag koti teenuste hinnakirju
Esita tellimus

Viimased Uudised: