banner
Erakorralised teated
18.03.2020

Kadrina ja Tapa jäätmejaamad on avatud

Kadrina ja Tapa jäätmejaamad on elanikele avatud, kuid teenindamisel rakendame täiendavat ettevaatuabinõusid!
Jäätmejaama territooriumile tohib sieneda ainult 1 jäätmevaldaja korraga .
Jäätmeid võetakse vastu ainult jäätmevaldajatelt, kes kasutavad nõeuetekohaseid kaistevahendeid, ja kinnitavad, et ei ole haigestunud või  olnud kokkupuutes viiirusekandjatega.
18.03.2020

Keila jäätmejaam taasavatakse 18.03.2020

Keila jäätmejaam taasavatakse elanikele 18.03.2020.
Jäätmejaama territooriumile tohib siseneda ainult 1 jäätmevaldaja korraga.
Jäätmeid võetakse vastu ainult jäätmevaldajatelt, kes kasutavad nõuetekohaseid kaitsevahendeid ja kinnitavad, et ei ole haigestunud või olnud kokkupuutes viirusekandjatega.
16.03.2020

Jäätmejaamad suletud

Eriolukorrast lähtuvalt on suletud jäätmejaamad Tartu linnas, Kunda linnas, Harku vallas, Rae vallas Jüris, Märjamaal ja Viimsi vallas!
12.03.2020

Klienditeeninduspunktid on suletud!

Seoses koroonaviiruse levikuga ja Terviseameti soovitustest lähtuvalt on Eesti Keskkonnateenused AS klienditeeninduspunktid suletud.
Vastame küll telefonikõnedele, kuid palun eelistage võimalusel suhtluseks e-kirja. Ümberkorraldustest tulenevalt on see hetkel kõige mugavam viis Teile vastamiseks. Vastame esimesel võimalusel.
Teeninduspunktide taasavamisest teavitame Teid kodulehel.
NB! Kui Teie asutus on kehtestanud piiranguid või sulgenud oma töökoha ning jäätmete veos on vaja ajutiselt muudatusi siis palun teavitage meid sellest esimesel võimalusel, et vältida asjatud sõite  ja kulutusi.

 

Viimased Uudised: